Jak wybrać idealną sukienkę dla świadkowej?

Jak wybrać idealną sukienkę dla świadkowej?

Wszyscy wiemy, że ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, nie ma miejsca na błędy. Jeżeli mamy do czynienia ze ślubem kościelnym, przyozdabiamy wnętrze kościoła, jeżeli decydujemy się na ślub cywilny – przyozdabiamy wnętrze urzędu stanu cywilnego. Następnie bacznie obserwujemy przygotowania sali weselnej. Podobnie sytuacja wygląda jeżeli chodzi o kreacje Państwa Młodych. Niewiele mniej ważna od sukni ślubnej jest sukienka dla świadkowej. Jak wybrać taką, która będzie się dobrze prezentować, a jednocześnie przypadnie do gustu samej zainteresowanej?

 

   

 

Nic na siłę

Przy wyborze odpowiedniej sukienki dla świadkowej, nie możemy kierować się wyłącznie naszymi upodobaniami. Sukienka musi odpowiadać również samej zainteresowanej, która przecież spędzi w niej całą noc. Jeżeli dany wybór nie spodoba się jej, to nawet mimo usilnych prób ukrycia tego, z pewnością będzie to po niej widać. Przykładowo, jeśli świadkowa jest przy kości, trudno wymagać od niej żeby cieszyła się z przywdziania obcisłej mini, która tylko podkreśli jej mankamenty, zamiast je dyskretnie ukryć. Tak samo wygląda to w przypadku doboru koloru sukienki. Niektórym kobietom konkretne kolory po prostu nie pasują i nawet mimo najlepszego kroju, mogą spowodować że całość wypadnie kiepsko.

 

  

 

Wkomponuj się w styl

Wiemy już, że nie da się wybrać idealnej sukienki dla świadkowej bez wcześniejszych rozmów i akceptacji samej zainteresowanej. Teraz przejdźmy do kwestii związanych ze stylem, w którym odbywa się ślub. Jeżeli decydujemy się na zorganizowanie uroczystości w stylu przykładowo retro, warto dopasować do niego również wspomnianą kreację. W ten sposób utrzymamy całość imprezy w konkretnej stylistyce. Niektóre pary nie decydują się na wybór konkretnego stylu, po prostu wszystko dobierają według własnego gustu. W takich przypadkach o dobór sukienki łatwiej. Niezłym pomysłem jest wybranie takiej sukienki dla świadkowej, która będzie dopasowana do sukienek druhen. Może odznaczać się jakimiś elementami, aby w ten sposób podkreślić wagę danej osoby.

 

 

Podsumowanie

Dobór idealnej sukienki dla świadkowej może okazać się nie lada wyzwaniem. Pamiętajmy jednak, aby kierować się paroma podstawowymi zasadami. Krótko mówiąc, musimy brać pod uwagę nie tylko nasze zdanie, ale również to, czy sama zainteresowana będzie się dobrze czuć w wybranej kreacji. Poza tym istotnym jest, aby nie zapominać o konkretnym stylu, w jakim urządzamy całokształt uroczystości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl